Зібрання Апостольства молитви

   Напередодні Різдва Христового, за сприяння пароха церкви Покров Пресвятої Богородиці о. І.Сендзюка, була організована зустріч із отцем Йосафатом – відповідальним в єпархії за Апостольство молитви. При нашій церкві діє 7 груп спільноти Апостольства молитви,  у кожній групі по 20 членів.

Розпочалась молитовна зустріч молебнем до Серця Христового. Після молебня о.Йосафат проводив бесіду із присутніми. Зокрема, отець розповідав про одну із чеснот Божих – Любов. Любов, яка перемагає у всьому. Підтвердженням слів о.Йосафата стала історія про започаткування спільноти Апостольства молитви. Проте, як в давні часи йшла боротьба із Василіанами. Багато монастирів було закрито. В цей час гоніння Василіанський чин занепав, і тільки на початку 20-го століття Василіани організували спільноту Апостольства молитви, яка на сьогодні існує у ста країнах світу.

   Отець наголосив, що та парафія де є Апостольство молитви, - є «живою», бо саме ця спільнота покликана молитись. Молитва… Який глибокий зміст цього слова. Не словом тільки треба молитися, а й розумом,  і не розумом тільки,  а й серцем: хай ясно бачить і розуміє розум те, що вимолюємо словом, і серце хай відчуває, що думає при цьому розум. Усе це разом і є справжньою молитвою, і якщо не має в молитві твоїй чого-небудь, то вона є або недосконалою молитвою,  або зовсім не молитвою…

   Кожна людина – це маленька клітина. Ми мусимо змінитись на рівні клітини. Хто відділяється від церкви, той невартий бути християнином, такий організм з часом – відмирає. В родині, де є члени Апостольства молитви, панує мир, спокій. Адже ці люди, як наголошував А.Шептицький, є сильніші вірою і духом. Бог кличе своїх  дітей і ця дорога веде до неба, до Святішого Отця. Ми єднаємося в молитві із спільнотами 100 країн світу. У людей виховується віра і вони вдивляються у любов серця Христового.

Бути членом Апостольства молитви – це прекрасно! Не дозволяє людині вступати до рядів спільноти – брак знання: коли людина любить Бога, то вона ступає в ряди Апостольства молитви, що світ не може дати людині, то Бог дає.

   В заключному слові о.Йосафат наголосив, що ми покликані плекати християнську культуру. Апостольство молитви практикує дев’ять перших п’ятниць місяця прийняти святу сповідь і святе причастя. В кожній християнські родині повинна бути посвята Серцю Христовому.

Після розповіді о.Йосафата проходило жваве обговорення, під час якого присутні ділились досвідом, ставили запитання, мали можливість придбати духовну літературу, а саме: підручник Апостольства молитви, статут Апостольства молитви, медалики членів Апостольства молитви, образочки із наміреннями.

   На завершення о. І.Сендзюк звернувся зі словами вдячності до о.Йосафата та до всіх присутніх за плідну духовну працю, побажав усім щирої молитви, глибокої віри, і щоб ті науки, які вони отримали, понесли у свої спільноти і родини.

І знову звучала молитва, як надійний засіб духовного зцілення, і Бог обов’язково почує та вирішить будь-яку проблему, якщо на те є його воля…

Моліться і Дякуйте…

Дякуйте і Моліться...

 

Любов Сопівник,

член Апостольства молитви Серця Христового