«Моліться і дякуйте»

                                    Матері,

                                    Нам ще здавати звіт перед Богом,

                                    Пильно плекаймо своїх дітей

                                    Молитвою, прикладом і Божим словом.

 

         14 листопада на базі нашої парафії Покрови Пресвятої Богородиці, відбулись збори членів Апостольства Молитви Серця Христового та спільнот «Матері в Молитві» Заліщицького та Товстенського деканатів.

        Розпочалася молитовна зустріч святою Літургією за участю духівників  Заліщицького та Товстенського деканату.

       У духовному пориві й натхненні Божим Словом, Літургійними молитвами та співом церковного хору все навколо поєдналось в торжественний  гімн хвали та слави Господа Бога.

        Під час Літургії всі присутні 90 членів спільнот Заліщицького району «Матері в молитві» та «Апостольство Молитви Серця Христовго»  мали можливість провести іспит сумління (тайну сповіді) та прийняти Святе Причастя.

        На завершення Служби Божої із проповіддю виступив декан Заліщицького деканату о. Я. Шмиглик: «Ми зібрались так чисельно, щоб скласти щиру подяку милосердному Богові та Пречистій Діві Марії, яка є провідницею і доносить материнські молитви-прохання до свого Сина, а нашого Господа. Кожен із нас розуміє, що дар материнства - це особливий Божий дар, адже він невід'ємний від дару материнської молитви».

      А далі була жвава та цікава бесіда за круглим столом з горнятком чаю, до якого запросив о. І. Сендзюк, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

       В післяобідній час зібрання продовжило свою роботу молитвою матерів, почерпнутою з молитовника «Матері  в молитві», затвердженою Блаженнішим  Любомиром  Гузаром.  Материнську молитву провадила Надія Гошовська, координатор спільноти «Матері в Молитві». У глибокій молитві й духовних піснях всі злилися воєдино в благанні й подяці (дехто із сльозами на очах) за дар життя, за мир, за спокій, за єдність народу України. Вдалим вкрапленням у молитву був вірш «Молитва матері»,  який читали Ірина Ганчук та Андрій Сендзюк.

     В кінці із повчальним духовним словом виступив єпарх-духівник  спільноти «Матері в молитві» Степан Котик, який наголосив, що кожна парафія, повинна бути «живою», адже Церква і Христос – це є голова і тіло. Кожен із нас маленька клітинка. Ми мусимо змінитись на рівні клітини.  Блаженніший Святослав виділив  критерії «Живої парафії»: катехізація і Боже слово, Літургія і молитва, служіння ближньому, сопричастіє – єдність.

Єдність має бути у парафії  та у Вселенській Церкві. Хто відділяється від церкви, той не вартий бути християнином, такий організм відмирає. Плекаймо єдність, не будьмо кукілем, не сіймо його, бо Бог посіяв добірне зерно.

     Пані Дарія, ревнителька членів Апостольства Молитви із Чорткова, говорила про Любов до Серця Христового, наводила приклади про зцілення від хвороб із свого життя, про велику силу молитви, глибоку віру до Господа Бога і Божі чесноти, а також закликала поповнювати ряди членів Апостольства Молитви Серця Христового.

На завершення о. Іван Сендзюк звернувся зі словами вдячності до всіх присутніх за плідну духовну працю, побажав всім щирої молитви, глибокої віри, і побажав щоб духовні науки, які вони отримали, понесли у свої спільноти та родини.

Молитва – це надійний засіб  духовного  зцілення і Бог обов’язково почує та вирішить будь-яку проблему, якщо на те є Його воля…

Моліться і Дякуйте…

Дякуйте і моліться…

 

Переплітаються радість і сум,

Переплітаються спокій й незгоди,

Але зневіри до Господа мур

Лише молитва здолати зможе.

Переплітаються сльози і сміх,

Переплітаються мир і незгоди,

Але змінити на краще світ

Лише молитва матері зможе.

Переплітаються долі дітей,

Гріхи і розпач сплітаються в грози,

Тільки спасти від душевних смертей

Щира молитва матері зможе.

Переплітаються думки, слова,

Переплітаються праця й спочинок

Та тільки віра до Бога жива

Дітей спрямує на гідний вчинок

Тож пам’ятаймо про це, матері,

Нам ще здавати звіт перед Богом

Пильно плекаймо своїх дітей

Молитвою, прикладом і Божим словом.

(Євгенія Коник)

 

Любов Сопівник, член Апостольства

Молитви Серця Христового