Прохання про допомогу!!!

   Кожну небайдужу людину прошу допомогти зібрати гроші або допомогти ліками для лікуання синочка Максимчика!

  Сім років тому лікарі встановили у нього важкий діагноз – імунодефіцит цитотоксичних клітин, Хронічна Епштейн Бар вірусна інфекція, дефіцит гуморального імунітету, ураження речовини головного мозку та наслідки перенесеної інфекції з правобічним геміпарезом, судомним синдромом. Це продовжується вже сім років і за цей час ми витратили немалу суму грошей, яких не вистачає. В той час лікарі радять не зупинятися та кажуть, що лікування дасть результат.

  У зв’язку з хворобою Максимчика, чоловік був вимушений поїхати нелегально закордон на роботу, тому що в Україні діти з таким діагнозом не отримують матеріальної допомоги. Я працюю медсестрою за малу зарплату (1500 грн),в той час,  коли у нас в сім’ї троє дітей, тому грошей на комунальні послуги не вистачає. У зв’язку з нестачею грошей, я роблю всі процедури Максимкові сама(догляд, маніпуляції, ін’єкції, масаж), Мені дуже важко самій. Ми продали бізнес і все, що могли. Живемо на орендованій квартирі, за яку платимо 100$ в місяць. На даний момент Максимчик знаходиться в замістній терапії. Стан дитини стабільно важкий, але ми вже знаходимося більше вдома, аніж в лікарні.

  Щомісячно Максимчику вводять внутрішньо-венно Імуноглобулін. Доза складається з 24 флаконів Октагам 50 мл. Ціна одного флакону в Україні 4350 грн. Якщо дозу не вводити, піднімається висока температура, судоми, втрата свідомості. Невчасне введення дози може закінчитися летальним випадком.

  На даний момент ми лікуємося в Києві, в інстутиті ім.Богомольця на кафедрі нейроімуннології. Лікуючі лікарі Мальцев Д.В і Казимирчук В.Є.

Спричинила захворювання перенесена нейроінфекція (вірусний енцефаліт 2008р. після проведеної вакцинації на вітрянка, кір, краснуха, паротит) Лікування проводили імунологічне, противірусне, неврологічне.Лікарі радять не зупинятися – 8-місячний курс Імуноглобіну може повністю відновити уражений мозок і Максимчик зможе повноцінно розвиватися.На 8 місяців лікування Імуноглобін потрібно зібрати 160 тис.грн.-24 флакони на місяці.
Я – мама і прошу всіх родичів, колег, знайомих і не знайомих людей – почуйте крик моєї душі про допомогу!

Допоможіть зібрати гроші на лікування Максимчика. Нехай Господь Бог поверне кожному сторицею.


ПриватБанк – 4405 8823 0268 6575 Підручняк Ольга Іванівна

Моб. 098 811 90 92