Передріздвяні реколекції у Заліщиках

  

   На запрошення отця пароха Івана Сендзюка, з 27 по 29 грудня 2013 року в м. Заліщики, Тернопільської обл., відбулися передріздвяні реколекції, які провадили редемптористи о. Андрій Хацко та бр. Віталій Метельський. Протягом цих днів, усі вірні мали гарну нагоду заглибитись в роздуми над Різдвом Христовим. А також поглянути очима Марії, на ясла в яких народився Христос. Поглянути на цю дитину як на любов, яка приходить в цей світ і особисто в моє життя, заради мене.
   Усі парафіяни храму, також молилися перед мощами бл. Миколая Чарнецького, та просили, щоб Господь, за посередництвом цього блаженного, доторкнувся до кожного зраненого гріхом людського життя.
В неділю, споглядаючи на життя Пресвятої Родини, як взірець і приклад до наслідування, всі хто бажав, мали нагоду відновити свої подружні обітниці і надалі продовжувати своє життя з любов’ю один до одного в таїнстві подружжя.
   Щиро дякую усім людям, які брали активну участь у цих реколекціях, а особливо пароху храму Покрову Пресвятої Богородиці о. Івану Сендзюку та сестрам Служебницям Непорочної Діви Марії.

                                                                                       Бр. Віталій Метельський, редемпторист

Джерело: http://www.cssr.lviv.ua/news/?article=1206