Єпарх Бучацький, владика Дмитро (Григорак), ЧСВВ разом зі священиками УГКЦ благословив  Євромайдан у м. Чорткові 2 грудня 2013р.Б. Також молився разом з очільниками району, директорами навчальних закладів міста  та мітингуючими на площі Т.Шевченка у м. Чорткові за Україну.

    У своєму зверненні до мітингуючи владика наголосив: «Це є мирна акція та підтримка євроінтеграції. Важливо, щоб ми всі розуміли, що на ній  потрібно бути з миром в серці та не відповідати злом на зло. Зло тільки добром переможемо. Архипастир  тепло привітав учасників майдану, благословив їх та заохотив бути відважними.

    Як повідомляє прес-служба Чортківської РДА, голова Чортківської райдержадміністрації Степан Кобіс запевнив громаду, студентську молодь, що влада району стоїть на сторожі спокою і усяко підтримуватиме активну молодь, яка прагне мирним способом довести свої прагнення. Зазначив, що жодного тиску на мітингувальників не чинитимуть - ані через судові заборони, ані з використанням будь-яких інших методів. Чортківська  влада спільно з громадськими та опозиційними активістами повинні вирішувати усі питання виважено та толерантно. «Я заявляю, що відстоюю побудову європейських стандартів в Україні, адже переконаний, що ми європейська країна. І міліція на мітингах повинна бути виключно задля збереження громадського порядку», - зазначив керівник району.

    Студенти Чортківської ДРКА ім. Григорія Хомишин   разом із ректором о.Д. Подобою теж чисельно підтримали своєю присутністю всю студентську молодь України, а о 12 00 год. разом з мітингуючими у м. Чорткові  заспівали гімн України.

   

Джерело: http://www.buchacheparchy.org.ua