Святкування дня Блаженної Йосафати

20 листопада Українська Греко – Католицька Церква вшановує пам’ять Блаженної Йосафати Гордашевської – Служебниці Непорочної Діви Марії. У нашій церкві Покрови Пресвятої Богородиці виставлені мощі Блаженної Йосафати. В особливий спосіб їх почитають щодня протягом листопада. Священики, сестри служебниці та парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці молилися акафіст на вервицю до Блаженної Йосафати.

У навечір’я празника 19 листопада урочисто відслужилася Велика Вечірня з Литією. Під час проповіді о.Іван розповів про духовні подвиги Блаженної Йосафати, її любов до Бога, ближніх, служіння Церкві. Вона є прикладом для кожного з нас. Після того діти парафіяльної Катехитичної школи і захорони під проводом Сестер Служебниць розказували вірші та співали пісні до Блаженної Йосафати. Усі присутні на святкуванні приступили до мощей Блаженної і мирування.

Піднесені, відновлені духовно поверталися до своїх домівок. Як і колись, так і тепер Блаженна Йосафата молиться за нас і закликає: «Будьте святими!»