Тріо «GLORIA» - молоде тріо,оскільки ми недавно відсвяткували свою першу творчу річницю. 14 квітня 2011року під час паломницької поїздки до Польщі у м.Майданек троє дівчат,які і раніше зналися між собою, поєднали свої творчі здібності і таланти в одне ціле,яке і назвали тріо «GLORIA».(Солістки цього тріо Тетяна Кулинич , Надія Корзун-Улішак  і Василина Горяча є членами Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.) 
Чому саме назва«GLORIA» ,та тому,що - в перекладі воно означає «слава», «Слава Богу», а ми у своїх піснях прославляємо нашого Господа і Пречисту Діву Марію. До цього часу кожна з нас співала сольно, але віримо в те, що Господь хотів поєднати наші таланти, щоб доносити людям,за допомогою пісень,добро, мир, радість і духовне збагачення. Першу пісню ми заспівали – це «Коли на волю проситься сльоза», яка вже стала улюбленою багатьох людей. 
За рік праці ми вже видали диск Хресної Дороги, який назвали «Слід у моїй душі» і стали лауреатами I премії Відкритого Європейського фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння».